1. Üldtingimused

1.1. Oden e-pood müüb Oden grupp OÜ-le kuuluvaid tooteid (edaspidi Tooted).

1.2. Käesolevad ostutingimused kehtivad ostu-müügilepingutele (edaspidi Leping), mis sõlmitakse e-poes veebiaadressil www.oden.ee (edaspidi E-pood) kaupa telliva kliendi (edaspidi Klient) ja e-poodi haldava ettevõtte Oden Grupp OÜ (edaspidi Müüja) vahel.

1.3. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.4. Müüja andmed: Oden grupp OÜ, registriaadressiga Kassi 9, Tallinn, Harjumaa, 12618, Eesti. Reg. kood 14376878.

1.5. Müüjal on õigus käesolevaid tingimusi ühepoolselt ilma etteteatamiseta muuta. Muudetud tingimused jõustuvad Müüja veebilehel www.oden.ee avaldamise hetkest ja kehtivad üksnes tellimuste suhtes, mis on esitatud pärast tingimuste muutmist.

1.6. Müüja e-poes ostu vormistades ning pangaülekannet või ettemaksu sooritades kinnitab Klient, et ta on tutvunud käesolevate ostutingimustega ja on nendega nõus.

2. Hinnad

2.1. E-poes on kõikide toodete hinnad kuvatud eurodes ja sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu.

2.2. Müüja jätab endale õiguse korrigeerida hindu ilma ette teatamata. Kui Klient vormistas oma tellimuse enne uute hindade jõustumist, siis tema jaoks kehtivad hinnad, mis on kajastatud tema arvel.

3. Tooted

3.1. E-poes kuvatavate Toodete juures on kirjas tarneaeg. Juhul, kui ilmneb, et tarneaeg on pikem, kui on kuvatud, annab E-poe töötaja Kliendile teada.

3.2. Juhul kui ilmneb, et tellitud Toode laost puudub ja seda ei ole võimalik enam ka tootjalt tellida ning E-poel ei ole võimalik Kliendi tellimust täita, võtab E-poe töötaja Kliendiga ühendust ja pakub välja asendustoote, võimalusel uue kohaletoimetamise aja või tagastab Kliendile ostusumma hiljemalt 7 päeva jooksul.

3.3. E-poes kuvatavad pildid Toodetest on illustratiivsed ja võivad vähesel määral tahtmatult erineda Toote tegelikust väljanägemisest.

4. Kohaletoimetamine

4.1. Tellimuse saab TASUTA kätte meie laost aadressil Kassi 9, 12618, Tallinn. Eelnevalt broneerida aega telefonil +372 5670 7175

4.2. E-poe tellimuste kohaletoimetamine teenuse hinnad:

E-poest ostes on transport Eestis tasuta, kui ostusumma ületab 50 EUR.  Alla 50 EUR tellimuste puhul lisandub pakiautomaadi tasu 5 EUR või kullerteenuse tasu 10 EUR. Soomes, Lätis ja Leedus on transport tasuta, kui ostusumma ületab 100 EUR. Alla 100 EUR tellimuste puhul lisandub pakiautomaadi tasu 15 EUR või kullerteenuse tasu 20 EUR.

4.3. E-poe pakutavad tarneviisid:

*Tarne DPD Pakiautomaati

Valides tarneviisiks DPD Pickup toimetatakse kaup pakiautomaati valitud toote kõrval märgitud ajavahemikus.

Tähtis!

DPD postiautomaatidesse saab tellida ainult neid kaupu, mis vastavad suuruse (37 x 40 x 60 cm) ning kaalu (kuni 20 kg) piirangutele.

4.4. Klient on kohustatud säilitama Toote pakendil oleva triipkoodi kuni 14-päevase tagastusperioodi lõpuni. Kliendil on võimalik soovi korral Toode ümber vahetada või tagastada kasutades selleks vastavat triipkoodi.

4.5. Tasuta kohaletoimetamine kehtib tellimustele Eesti Vabariigi piires. Kui Klient soovib kaupa tellida väljapoole Eestit, tuleb transpordi maksumuse osas Müüjaga eraldi kokku leppida.

4.6. Kui E-poes on käimas müügikampaaniad, võivad tarneajad olla pikemad. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

5. Makseviisid

5.1. Valides “Maksmine arvega”:

Peale ostu vormistamist saadetakse Kliendi e-posti aadressile tellimuse kinnitus ja ettemaksuarve, mille alusel kuulub tasumisele 100% toodete summast. Ettemaksuarve summa tuleb tasuda pangaülekandega Oden Grupp OÜ arvelduskontole 3 tööpäeva jooksul. Arve tasumisel tuleb selgitusse märkida ettemaksuarve number ja Kliendi nimi, juhul kui see erineb maksja nimest. Juhul kui ettemaksuarve ei ole tasutud 3 tööpäeva jooksul, siis tellimus tühistatakse.

5.2. Valides “Maksa pangaülekandega“:

Valige soovitud pangalink, mis suunab Teid valitud internetipanka, peale tellimuse esitamist.

5.3. Valides “Esto järelmaks“:

Lisa tooted ostukorvi, vali makseviisidest ESTO järelmaksulink ning kinnita oma tellimus. Maksmisel valige sobiv periood, igakuise osamakse suurus ning digiallkirjastage mugavalt ID-kaardi, Smart-ID või Mobiili-ID abil.

TÄHELEPANU! Iga järelmaks on finantskohustus. Enne järelmaksulepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajadusel konsulteerige asjatundjaga.

5.4. Valides “ESTO 3“:

Lisa tooted ostukorvi, vali makseviisiks ESTO 3, kinnita oma tellimus ning digiallkirjasta mugavalt Smart-ID lahendusega.

Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu.

Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks.

Minimaalne ostukorvi summa ESTO 3 kasutamisel on 60 EUR.

ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.

5.5. Oden Grupp OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Oden grupp OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale AS LHV PANK

6. Ostu sooritamine

6.1. Klient valib E-poes välja soovitud Toote ning lisab selle ostukorvi, klikkides nupul “Lisa ostukorvi”.

6.2. Tellimuse vormistamiseks tuleb valida tarneviisi ja ostukorvis klikkida nupul „Vormista ost“, misjärel suunatakse Klient tellimuse vormistamise lehele. Pärast nõutud andmete sisestamist tuleb valida makseviisi ja nõustuda veebilehe müügitingimustega .

6.3. Pärast Toote eest tasumist saadab E-pood Kliendi e-postile tellimuse kinnituse.

6.4. Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud, tõesed andmed.

6.5. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud täitmise võimatuse või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

7. Kauba tagastamine

7.1. Kliendil on õigus Toode tagastada 14 päeva jooksul alates paki kättesaamisest.

7.2. Toote tagastamiseks peab Klient saatma Müüjale taganemise avalduse e-posti aadressile info@grillnurk.ee. Avalduse näidise leiad siit.

7.3. Toote tagastamine toimub samal viisil, mil Toode Kliendile kätte toimetati. Kasutades E-poe poolt pakutavaid tagastamisviise, on Toodete tagastamine Kliendile tasuta.

7.4. Klient peab Toote tagastama Müüjale esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates taganemisavalduse saatmisest.

7.5. Tagastatav Toode peab olema originaalpakendis ja ei tohi olla kasutatud, rikutud, määrdunud või muude kasutamisjälgedega.

7.6. Müüja kannab tagastatud Toote maksumuse tagasi Kliendi arveldusarvele 14 päeva jooksul alates Toote Müüjale tagasi jõudmisest.

8. Isikuandmed ja nende kasutamine

8.1. Kliendi poolt ostu sooritamisel või konto loomisel esitatud isikuandmed kantakse Müüja kliendiregistrisse ning kasutatakse müügiteenuse osutamiseks.

8.2. Andmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ning ei avaldata kolmandatele osapooltele, v.a. juhul kui Kliendi poolt valitud kohaletoimetamise viis seda eeldab ning seadusega ettenähtud juhtudel.

8.3. Müüja jätab endale õiguse saata Kliendile infot uute toodete ja sooduspakkumiste kohta, kuid Kliendil on igal ajal õigus paluda oma andmete kustutamist Müüja andmebaasist.

8.4. Oden grupp OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Oden grupp OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS-le.

9. Muud tingimused

9.1. Käesolevates tingimustes reguleerimata küsimustes lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivast seadusandlusest ning pooltevahelisi suhteid reguleerivatest teistest aktidest.

9.2. Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil kui Müüjal õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või kohtusse.

Küsimuste korral palun helistage telefonil +372 5670 7175 (E-P kell 9-17) või saatke e-kiri e-posti aadressile info@oden.ee